برند غذای حیوانات

9 دلیل برای خرید محصولات رویال کنین

یکی از محبوب ترین برندهای غذای سگ و غذای گربه، رویال کنین است. این برند فرانسوی توانسته نظر صاحبان حیوانات خانگی را تا حد زیادی جل کند و ما در این مطلب توضیح خواهیم داد که غذای سگ رویال کنین و غذای گربه رویال کنین بهترین انتخاب برای سگ و گربه شما هستند. شما می توانید محصولات رویال کنین را از پت شاپ آنلاین پتیسما خریداری کنید.

1- فلسفه اول حیوان خانگی

رویال کنین توسط ژان کاتاری دامپزشک در سال 1968 تأسیس شد. دیدگاه او بر این باور استوار بود که بر اساس شواهد علمی غذا تهیه کند. فلسفه او و همکارانش این است که همیشه به حیوانات احترام بگذارند و غذای سگ و گربه ای درست کنند که نیازهای این حیوانات خانگی را برآورده کند، نه خواسته های صاحبش را مرتفع سازد. این فلسفه در پردیس دانشگاه فرانسه منعکس شده که 160 گربه و 180 سگ از نژادهای مختلف را در خود جای داده است. این حیوانات روزانه به پردیس دانشگاه دسترسی داشته و بطور منظم با یکدیگر در ارتباط هستند.

2. نوآوری در رویال کنین

رویال کنین متخصص در تحقیقات کیبل است. آنان اندازه، شکل، بافت، و تراکم کیبل را می گیرند و آن را با ویژگی های خاص هر نژاد سگ و گربه تطبیق می دهند تا راه حل های تغذیه ای دقیقی برای هر نژاد ارائه نمایند. آنان به توسعه فرمول های جدید و به روز شده بر اساس آخرین شواهد علمی ادامه می دهند.

3. دلپذیری (خوش طعم بودن): فرمول هر رژیم غذایی به منظور حصول اطمینان از خوش طعمی عالی آن خوراک تنظیم شده است. حیوانات خانگی نسبت به چگونگی حس کردن کیبل در دهانشان بسیار حساس اند. بافت صحیح کیبل در افزایش تجربه تغذیه مهم است.

4. تحقیق و پژوهش

تهیه بهترین غذای حیوانات خانگی کار ساده ای نیست. رویال کنین غذاهای سگ و گربه را مبتنی بر اندازه، نژاد، سن، سبک زندگی، و نیازهای سلامتی خاص آن ها تولید کرده است. فرمول این غذاها توسط تیم دانشمندان متخصص، کارشناسان تغذیه دامپزشکی، دامپزشکان، و مهندسان تهیه و تنظیم می شود.

5. 100% تضمین رضایت

رویال کنین آن قدر به غذاهایش اطمینان و باور دارد که به هر دلیلی حاضر است غذایش را تضمین نماید.

6. خطوط رژیم غذایی کامل

رویال کنین 150 فرمول غذای سگ و گربه دارد. آن ها غذاهای مرغوب سگ و گربه را برای هر اندازه و نژاد، در هر سن، و با هر نوع سبک زندگی دارند.

7. خط سلامت انحصاری دامپزشکی

آن ها خط وسیعی از غذاهای حیوانی منطبق با نسخه دامپزشکی دارند که برای بیماری های خاص، منحصربه فرد است.

8. فقط از کارخانه های تولیدی رویال کنین استفاده می شود

همه رژیم ها در تأسیسات تولیدی متعلق به شرکت ساخته می شوند که ایمنی و کنترل کیفیت دقیق را حفظ می کنند. دکتر آنا کافین از تمیزی این کارخانه در کانادا بسیار تحت تأثیر قرار گرفت. این کارخانه از اکثر آشپزخانه های رستوران تمیزتر بود! آن ها 100% مواد خام خود را آزمایش می کنند و در طول فرآیند تولید به بررسی هایشان ادامه می دهند. هفته ای یک بار تولید را متوقف نموده و کل تأسیسات را تمیز می کنند.

9. پشتیبانی و کمک به مشتری

رویال کنین، برای کمک به مدیریت تغذیه حیوانات خانگی بیمار و سالم، دامپزشکانی را در اختیار دارد.

به این مطلب امتیاز دهید!
[کل: 1 میانگین: 1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *